Het team van JWS

Directie
 

 
Jurik Okma Arno van Dijk Ronald Hamer
Directeur Directeur Directeur
06 - 12 60 83 66 06 - 13 93 63 68 06 - 52 30 60 36
j.okma@jws.nl a.vandijk@jws.nl ronald@jws.nl
     
 

Accountmanagers
 

   
Fred van der Mey Mirjam Hols Tim van 't Hag
Ergonomie Specialist Consultant Consultant
06 - 44 94 84 29 06 - 44 30 36 36 06 - 34 56 16 32
f.vandermey@jws.nl m.hols@jws.nl tim@jws.nl
     
 

Technische dienst
 

Richard van den Broek Marcel Huis in 't Veld
IT Specialist / Systeembeheerder IT Specialist / Systeembeheerder
0572 - 38 15 60 0572 - 38 15 60
richard@jws.nl marcel@jws.nl
 

Kantoor
 

 

   
Leroy Boksebeld Esther Schiphorst Miranda Veltmaat
Verkoop & Marketing Administratie Administratie
0572 - 38 15 60 0572 - 38 15 60 0572 - 38 15 60
leroy@jws.nl esther@jws.nl miranda@jws.nl